Hlavní vedoucí

Ing. Martin Bradáč

Růžeslaf

Hlavní vedoucí - Ing. Martin "Růžeslaf" Bradáč

“Nejlépe strávené léto, je na táboře!”, tak přesně tuto filozofii Martin prosazuje. Podílel se na více jak 40 táborech pro děti a mládež, ať už jako praktikant, oddílák, programák nebo Hlavní vedoucí tábora. Účastní se také školení pro nové praktikanty a vedoucí, kde jim předává své zkušenosti a seznamuje je s chodem tábora.

Přes rok se Martin věnuje tejpování, masírování a nutričnímu poradenství (www.bradacmartin.cz). Také je trenérem a aktivním hráčem ultimate frisbee v Ostravě.

 

 

Programák

Markéta – Makoš

Zdravotník

Janča

Programák - Makoš Makoš jezdí na tábory od sedmi let téměř každý rok. Nejdříve jako účastník, postupně praktikantka, vedoucí a od roku 2008 jako programová vedoucí. Má spoustu nápadů, zábavných her a elánu vymýšlet stále nové věci, aby byl tábor jeden velký zážitek. Vystudovala obor Budovy a prostředí na fakultě stavební pod ČVUT v Praze a v současnosti pracuje jako projektantka v architektonické a projekční kanceláři. Ve volném čase ráda tancuje, kreslí a jezdí na in-linech. Zdravotník - Janča Janča jezdila na tábory prvně jako dítě, prožívala dobrodružství ve stvořených světech. Teď už ty světy tvoří spolu s dalšími vedoucími a pomáhá vašim dětem s veškerými bolístkami – odřeninami, bolením bříška nebo ve zbavení se vetřelce nazývající se klíště. Absolvoval zdravotnický kurz Zdrsem a také je absolventkou studijního oboru Sociální pedagogika a poradenství, letošní rok dokončím studium Pedagogiky.

Oddíláci

Jan – Johny

Jirka – Vači

Oddílák - Johny Johny vystudoval Vysokou školu Ekonomickou v Praze, obor Národní hospodářství. Po několikaleté pracovní zkušenosti v Praze se rozhodl věnovat se vlastnímu podnikání v rodinné firmě a v současnosti se specializuje na pojištění. Bydlí tak napůl v Praze a napůl v rodném Znojmě. Mezi jeho koníčky patří veškeré sporty, především pak nohejbal, kde hraje druhou ligu. Ve volném čase hodně čte, sleduje seriály a zajímá se o dění ve světe. Na tábory jezdí snad odjakživa a aktivně se věnuje práci jako vedoucí od 15-ti let. Oddílák - Vači Jiří vystudoval Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Nyní pracuje a bydlí v Přerově. Můžete ho slyšet hrát jako DJ Vačiho na různých společenských, sportovních a táborových akcích nebo svatbách. Dále mezi jeho koníčky patří hudba, florbal a práce s dětmi. Táborům se věnuje již od 15 let a má mnoho zkušeností, jak s oddílem tak s vedením celého tábora.

Barča

Maki

Oddílák - Barča Barča jednou v létě měla 14 dní volna tak její aktivní tatínek ji oznámil, že za dva dny odjíždí na tábor. Odvezl ji na nádraží do Přerova, kde nastoupila do autobusu a zažila ten nejlepší týden v létě s Dlažkou. Stejně skvělé zážitky se snaží spolu s týmem připravit pro vaše děti. Je studentkou studijního oboru Sociální pedagogika a poradenství, Andragogika a letos bude končit. Kromě studia se věnuje hudbě (hraní na nástroje a zpěv), trochu šití na stroji, čtení a vaření marmelád. Oddílák - Maki

Markéta v roce 2015 absolvovala táborový kurz a zúčastnila se hned čtyř táborů různého typu. Kromě táborů se zapojuje i do organizace menších akcí pro děti. Dětem se však věnuje i jinak a to jako trenérka florbalu nejmladších žáčků na základní škole. Během roku studuje a ve volném čase se dále zabývá sportovním tancem, malováním, hrou na příčnou flétnu nebo zpěvem.

Vilda

Andrejka

Oddílák - Vilda Vilda je aktivním vedoucím Dlažky, jež se v minulosti podílel zejména na organizaci táborů s dětmi. Dnes je organizátorem sportovních víkendů, sám aktivně hrál basket a volejbal. Dlažka i sport je plnou součástí jeho života a do táborů vždy vkládá i kus ze sebe.

Vilda podniká ve financích a je i zakladatelem vzdělávacího občanského sdružení.

Oddílák - Andy Andrejka již od svých 6 let pravidelně jezdila na tábory a od svých 15 let se aktivně podílela i na jejich organizaci. Zkušenosti má i s více „outdoorovými“ základnami, kde účastníci spali ve stanech s podsadou 🙂 Spolu s Vildou pořádají sportovní akce a kromě volejbalové kariéry je Andrejka nadaná i po hudební stránce. Pochází z Kroměříže a dnes pracuje na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

    Kuchaři

Filip – Fido

fido_web Fido jezdí na tábory odjakživa. Nejprve jako účastník na tábory, které pořádal jeho táta a následně jako zapálený vedoucí. Poslední roky se na táborech staral o zdraví dětí jakožto svědomitý zdravotník. A letos by rád uplatnil své nesčetné kuchařské dovednosti, které získal ze své praxe v táborových kuchyních, svých cest a plněním kulinářských přání svým přátelům. Nyní se Fido už sedmým rokem věnuje IT projektům v oblasti informačních systémů. Mimoto rád jí, vaří, cestuje, běhá, hraje volejbal a vymýšlí zábavu svým přátelům